Sukcesy uczniów w r.sz. 2018/19

Jakub Świt, z klasy IIId, został laureatem Olimpiady Coptiosh Wiedzy Historycznej.

Jan Odyniec, z klasy IIa, został finalistą XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Wiktoria Mencel, z klasy IId, została finalistką konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Emil Wilmański, z klasy IIb, został finalistą konkursu "Matematyka-Moja Pasja"

Wiktor Dereszewski, z klasy IIb, zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Dwa Srebrne Ekrany"

Szymon Kurciński, z klasy IIIe został finalistą etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Bartosz Kurgiel, z klasy IIe został laureatem etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Julia Gruszczyńska, z klasy IIc, została finalistką etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej

Aleksandra Błaszczyk, z klasy IIc, zajęła IV miejsce w finale IV edycji internetowego konkursu HISZPANIA ONLINE

Daria Niewiadoma, z klasy IIa, zajęła VI miejsce w finale IV edycji internetowego konkursu HISZPANIA ONLINE

Szkolna drużyna w składzie Zuzanna Kurylonek, Joanna Banasiak, Jan Odyniec, Michał Wojtczak, Julia Biernacka uzyskała I miejsce w dyscyplinie języka angielskiego w MILO (Międzyszkolne Igrzyska Liceów Ogólnokształcących).

14 grudnia w Dużej Sali Obrad UMŁ z rąk Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej dyplomy odebrali stypendyści programu Mia100 Zdolnych, a wśród nich nasi uczniowie Lena Gryz, Szymon Kurciński, Patryk Szymański i Maciej Walter.