Sukcesy uczniów w r.sz. 2019/20

Jan Odyniec z klasy 3a został finalistą L Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Szymon Rutkowski z klasy 3c został finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Aleksandra Drabik z klasy 3e uzyskała 4. miejsce i tytuł finalistki w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z poprawną polszczyzną na co dzień".

Wiktoria Wojtowicz z klasy 3d została finalistką Olimpiady Historycznej.

Julia Gruszczyńska z klasy 3c została finalistką Olimpiady Geograficznej.

Piotr Lentyński z klasy 2c został finalistą Olimpiady Geograficznej.

Michał Mielczarek z klasy 1e został finalistą Olimpiady Geograficznej.

Michał Mielczarek z klasy 1e został finalistą Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH.

Kamil Birnbaum z klasy 1e został finalistą Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH.

Jakub Jastrząbek z klasy 1e został finalistą Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH.

Szymon Stasiak z klasy 2c został finalistą Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Emil Wilmański z klasy 3B zdobył wyróżnienie w konkursie Matematyka Moja Pasja w roku szkolnym 2019/2020.

Maksymilian Walota z klasy 2a wygrał V edycję Konkursu Wojewódzkiego "Hiszpania On-line" organizowanego przez XXXI LO im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi zdobywając tym samym voucher na kurs języka hiszpańskiego w Casa de la Lengua.

Piotr Smolik, Bartosz Kurgiel, Barbara Worsowicz, Antoni Paprocki, Michał Syguła i Zuzanna Patora znaleźli się w gronie finalistów internetowego konkursu HISZPANIA ONLINE.

Agata Bąkała z klasy 2e zaklasyfikowała się do etapu okręgowego 49. Olimpiady Biologicznej

Michal Wojtczak z klasy 3b zakwalifikował się do 2 etapu 44. Olimpiady Języka Angielskiego.

Olgierd Dziedzic z 3c oraz Jan Kozłowski z 1g zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Julia Janiszewska z klasy Ie zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego 43. Olimpiady Języka Niemieckiego.

Jan Odyniec 2a, Jakub Strzelecki 1b oraz Patryk Szymański 2a otrzymali stypendia Urzędu Miasta Łodzi w ramach programu stypendialnego Mia100 Zdolnych.

Wiktoria Wojtowicz, uczennica klasy III d, odebrała z rąk I Wicewojewody Łódzkiego oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty dyplom Stypendysty Prezesa Rady Ministrów.

Jan Odyniec, uczeń klasy 3a, został uhonorowany podczas gali organizowanej przez Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole w Muzeum Miasta Łodzi szczególnym wyróżnieniem. Otrzymał stypendium uczniowskie za wybitne osiągnięcia edukacyjne, rozwijanie pasji i działalność na rzecz ochrony praw człowieka.
Gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

Absolwent naszej szkoły Maciej Walter znalazł się w gronie 26 najlepszych polskich maturzystów w tegorocznej VI edycji Ogólnopolskiego Projektu "Matura na 100 procent" organizowanego przez Fundację "Zawsze Warto".